Z dnia na dzień znaleźliśmy się w nowej rzeczywistości – nasze kluby zostały tymczasowo zamknięte. Nie wiedzieliśmy, jak będzie wyglądać to, z czym przyjdzie nam się mierzyć przez najbliższe tygodnie. Wiedzieliśmy tylko, że trzeba działać.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czasy są trudne. Nie możemy się jednak poddawać. Jeszcze będzie dobrze! Chcemy mieć kontakt z naszymi Klubowiczami i pomagać w ten trudny czas. Chcemy wiedzieć, że nasza praca ma sens!

Postanowiliśmy rozpocząć nieszablonowe działania. Jako pierwsi w Krakowie i na Śląsku rozpoczęliśmy transmisję treningów live! Zaangażowaliśmy się również w lokalną pomoc i uruchomiliśmy zupełnie nowe aktywności dla naszych Klientów. Chcesz się przekonać, co udało nam się już osiągnąć?

_________________________

Platinium Wellness Sp. z o. o.

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sieci fitness klubów. Mamy dwanaście lat bogatego doświadczenia, dwadzieścia dwie placówki w kraju, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i mnóstwo zadowolonych klientów. Centrala firmy mieści się w Krakowie, w biurowcu przy ulicy Lea 116.

14 klubów funkcjonuje pod wspólną marką Fitness Platinium. 11 z nich zlokalizowanych jest w Krakowie, a pozostałe trzy w Zamościu, Radomiu
i w Jarosławiu. Trzy ostatnie lokalizacje to kluby franczyzowe. Planowane jest otwarcie kolejnych lokalizacji.

Kolejne 8 klubów pod wspólną marką Smart Gym od 2016 rozpoczęło działalność na Śląsku. Nasza marka segmentu low cost obecna jest – jak do tej pory – w Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Gliwicach i Katowicach.