LIST Z 27.05.2020 r.

To niezwykle ważny dla nas list! Bartosz Gibała informuje o ponownym otwarciu klubów! Na tę chwilę czekaliśmy prawie 80 dni!

Cześć!,

Mamy to!
Po długiej przerwie, trwającej prawie 80 dni, w końcu otwieramy ponownie nasze kluby!

Ogromnie się cieszę, że wspólnie przetrwaliśmy ten okres i będziemy znowu się spotykać.

Przyszedł moment, w którym nasze hasło  #trenujwdomu możemy zastąpić #trenujjaklubisz.

To nie tylko hasło – to szereg działań, które zostaną wprowadzone w jednym celu – żebyś pozostał aktywny – niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na powrót do klubu.
Zależy nam na Twojej aktywności, bo na pewno istotnie wpływa ona na Twoje zdrowie, a to zawsze było i zawsze będzie najważniejsze – tylko gdzieś w tym pędzie o tym zapomnieliśmy.

Wszystko to, co zostało wprowadzone – czyli zajęcia online, wypożyczalnia sprzętu – zostaje z nami już na zawsze.

Dołożymy zajęcia outdoor – w halach namiotowych tak, żeby pogoda nie była przeszkodą w zajęciach fitness.

Wymyślamy firmę na nowo i cieszy nas to – bo wiemy, że się to podoba i chcesz z takich aktywności korzystać.

Jak wiesz, kluby po ponownym otwarciu będą funkcjonowały wg nowych reguł sanitarnych, do których się naprawdę bardzo poważnie przygotowaliśmy.
Część rzeczy jeszcze jest w toku, ale wszystko mamy już ustalone, zaplanowane i przemyślane.

Twoje bezpieczeństwo podczas treningu jest dla nas najważniejsze.
Przy okazji dziękuję za wypełnienie ankiety. Łącznie zostało wypełnionych 2000 ankiet (to naprawdę duża próba). Wyciągnęliśmy z nich wnioski i sugestie, jak jeszcze lepiej być przygotowanym na Twój powrót.
Nie chcę Ci już marudzić o tym, jak ważne jest to, żebyśmy dalej wspólnie dbali o stosowanie się do wytycznych sanitarnych, ale muszę to zrobić. Obiecuję po raz ostatni.
Cały nasz trud w przygotowanie klubów, wprowadzenie pewnych zasad i procedur ma na celu jedno: zadbanie o bezpieczeństwo Twoje, innych użytkowników klubu oraz naszych zespołów.

Zdaję sobie sprawę, że dawniej było „łatwiej”.
Zdaję sobie sprawę, że możesz mieć opinię, że to wszystko jest niepotrzebne.
Szanuję to!

Ale proszę Cię, uszanuj naszą pracę i za każdym razem, kiedy napotkasz w klubie coś, co może być dla Ciebie niekomfortowe, a dotyczy wspólnego bezpieczeństwa proszę pomyśl, że takie działania mają jakiś cel. Tak samo jak zostaniesz poproszony/poproszona przez obsługę o zastosowanie się do ustalonych zasad – nie bądź zły/a. Nie robimy tego po to, żebyś czuł/a się u nas źle. Wręcz przeciwnie – robimy to dla Ciebie!

Na koniec chciałbym naprawdę bardzo, ale to bardzo podziękować moim zespołom. Jestem z nich dumny – włożyli ogrom pracy do teraz i jeszcze włożą drugie tyle przez najbliższe dni.
Pamiętaj – jesteśmy w klubie dla Ciebie i to nas motywuje.
Pozdrawiam,
Bartek