Jako jedyna i pierwsza sieć w Polsce postanowiliśmy działać nieszablonowo i dostarczyć Ci nieco rozrywki w innej odsłonie 🙂

Domówka Fitness Platinium w stylu disco

Kto powiedział, że w czasach epidemii nie można zorganizować domówki? Wystarczy dostęp do internetu, najlepsze przebranie i dobry humor!

Nasza impreza to trzy treningi prowadzone przez Renatę Mączyńską, Anię Grzybowską, Emilię Furman i Magdę Zając.

Było gorrrąco! Disco ponad wszystko! Nie było Cię z nami? Zerknij na nasz fanpage!

Disco ponad wszystko w Smart Gym

To był wielki taneczny maraton. DJ-ami na tym dansingu byli: Karolina Grychnik, Szymon Głodny i Andrzej Zuber. Tego wieczoru nigdy nie zapomnimy!

Marzysz o powtórce? Nagrania znajdziesz na naszym Facebooku.

Znani Stand-uperzy w Fitness Platinium

Piotrek Szumowski i Sebastian Rejent wystąpili na żywo na profilu Fitness Platinium na Facebooku. Za kontuzje spowodowane śmiechem nie odpowiadamy!

Transmisja koncertu krakowskiego muzyka

Kameralny koncert w domowym zaciszu? Z Fitness Platinium wszystko jest możliwe! 25.04 (sobota) o godz. 20:00 specjalnie dla Ciebie na żywo zagrał wirtuoz gitary Imad Fares! Transmisja prowadzona była na profilu Platinium Fitness Club. Koncert odbył się w ramach naszej akcji wspierania lokalnych muzyków, którzy w obecnej sytuacji nie mogą koncertować.

Imad Fares – algierski kompozytor i gitarzysta New Flamenco. Jego utwory łączą w sobie elementy jazzu, world music i muzyki latynoamerykańskiej. Na swoim koncie ma dwie płyty (z 2013 i 2018 r.).

Koncert śląskiego artysty na Facebooku

W ramach akcji wsparcia lokalnych artystów do udziału w projekcie zaprosiliśmy Mariusza Goli. Transmisja jego koncertu na żywo na Facebooku sieci Smart Gym odbyła się 2.05 o 20:00.

Mariusz Goli to gitarzysta, którego nieraz można było spotkać podczas spacerów ulicami Katowic.

Kolorowy Happy Car na ulicach miast

Masz już dość i kwarantanna doprowadza Cię do szaleństwa? Wyjrzyj przez okno, a nasz HAPPY CAR odmieni Twój dzień!

To kolorowy samochód Fitness Platinium i Smart Gym, z którego usłyszysz nasz motywujący jingiel, „Małgośkę”, „Zacznij od Bacha”, „Nic nie może wiecznie trwać” i wiele więcej utworów! To najlepszy zestaw na poprawę nastroju! Samochód rozwesela mieszkańców Krakowa i Śląska.

Happy Car!

Masz już dość, kwarantanna doprowadza Cię do szaleństwa? Wyjrzyj przez okno, a nasz HAPPY CAR odmieni Twój dzień! ☀To kolorowy samochód Fitness Platinium, z którego usłyszysz nasz motywujący jingiel, "Małgośkę", "Zacznij od Bacha", "Nic nie może wiecznie trwać" i wiele więcej utworów! ? To najlepszy zestaw na poprawę nastroju! Widziałeś już nasz samochód? Daj nam koniecznie znać w komentarzu i wstaw fotkę! ?

Opublikowany przez Platinium Fitness Club Środa, 29 kwietnia 2020